amarantowy | e-blogi.pl
_blog amarantowy
Valtra - Wszechstronność wymaga wydajności 2015-11-24

Valtra Seria N 124-163 KM

Valtra w Serii N oferuje najlepsze osiągi oraz bogatą specyfikację jako optymalny i funkcjonalny pakiet. Nasze ciągniki reprezentują skandynawskie praktyczne podejście do życia w swojej najlepszej postaci. Wręcz zachęcają do korzystania z nich przez cały rok – nawet w najbardziej trudnych warunkach. Wszystkie główne podzespoły zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszej fabryce – w tym silnik, podwozie, skrzynia biegów, tylna oś, układ hydrauliczny i kabina. Przez wszechstronność rozumiemy, że ten sam ciągnik może wykonywać różnorodne zadania w zróżnicowanych warunkach. Właśnie dlatego ciągniki Valtra są tak popularne wśród firm wykonujących usługi w rolnictwie, drogownictwie, leśnictwie i pracach komunalnych.

NAJMOCNIEJSZY CIĄGNIK Z SILNIKIEM CZTEROCYLINDROWYM
Wraz z serią Valtra N na rynek trafił ciągnik wyposażony w czterocylindrowy silnik, silniejszy i wydajniejszy niż innych marek. Tradycyjnie czterocylindrowe ciągniki Valtra zawsze potrafiły wykonać pracę, którą zwyczajowo realizowały ciągniki sześciocylindrowe. Teraz te możliwości zostały podniesione na zupełnie nowy poziom. Niewielki a jednocześnie potężny swoją mocą ciągnik zwiększa wydajność i ma jeszcze szerszy wachlarz zastosowań.
Towarzyszy temu niezrównana ekonomika zużycia paliwa. Seria N zawdzięcza to zastosowanej w silniku technologii SCR. Technologia ta spełnia wymogi najnowszych norm emisji spalin (3B).
Nowa Valtra Serii N to ciągniki zaprojektowane z myślą o szerokim zastosowaniu na całym świecie. Zwarta konstrukcja, czterocylindrowy silnik oraz zakres mocy aż do 171 KM tworzą razem idealne rozwiązanie – doskonałe narzędzie do szerokiej gamy zastosowań, zarówno w produkcji roślinnej jak i zwierzęcej. Ponadto doskonale sprawdza się w pracach w gospodarce komunalnej jak i w leśnictwie – zgodnie z filozofią Valtry.
Trzecia generacja ciągników Valtra Seria N wprowadza szereg nowych rozwiązań, przy czym dotychczasowe główne i istotne funkcje zostają dodatkowo rozbudowane. Najpotężniejszy model Valtra N163 z serii N podnosi ciągnik z silnikiem czterocylindrowym do nowej klasy mocy.

PROJEKTOWANIE PRZEMYSŁOWE – OTO DZIEDZINA, W KTÓREJ NASI INŻYNIEROWIE SĄ NIEZRÓWNANI. NAJLEPSI NA ŚWIECIE.
Nowa stylizacja modeli Valtra N113-N163 to nie tylko lepszy wygląd. To przede wszystkim funkcjonalność. Nowa maska silnika została zamontowana na całkowicie przekonstruowanym przodzie ciągnika. Rozstaw kół został wydłużony o 100 mm, co korzystnie wpływa na zakres zastosowań, a jednocześnie umożliwiło wkomponowanie najnowszego układu SCR. Pomimo większego rozstawu osi udało się zachować zwrotność ciągnika kompaktowego. Dzięki zastosowaniu nowego typu ramy oraz mocowania ładowacza czołowego, ciągniki nowej serii N są jeszcze bardziej zwinne niż starsze modele.


Bieganie 2015-11-24

Dynamiczny tryb życia, posiada bardzo dużo zalet. Po pierwsze wpływa on pozytywnie na zdrowie a co za tym idzie, także kondycję człowieka. Przebojowy tryb życia może prowadzić każdy, kto czuje taką potrzebę, niezależnie od wieku w którym jest. Dynamiczny tryb życia może oznaczać wiele kwestii, można uczęszczać na siłownię, biegać, uprawiać różnorodne sporty, jeździć na rowerze. Lista propozycji w tej materii jest wybitnie długa, każdy zatem może wyłonić dla siebie to, co będzie mu w największym stopniu pasować. Nadzwyczaj dużo osób postanawia się aczkolwiek na bieganie, ponieważ to aktywność fizyczna mająca bardzo wiele wartości. Bieganie nade wszystko interweniuje pozytywnie na sylwetkę. Pozwala utrzymać zgrabną figurę, stracić czcze kilogramy. Poza tym ujędrnia ciało i je wysmukla. Poza tym bieganie to jedna z najtańszych form aktywności fizycznej, jako że biegać wolno dosłownie wszędzie. Nie jest konieczne również kupować żadnych cennych sprzętów sportowych, wystarczą tylko odpowiednie obuwie do biegania i odzież na odpowiednią porę roku. Taka forma aktywności fizycznej, posiada również i inne wartości. Poprawia krążenie, niweluje skurcze w nogach, bóle kręgosłupa, całościowo wpływa pomyślnie na stan zdrowia. Biegać można samemu, lub też z przyjacielem, czy kimś bliskim. W wielkich miastach nagminnie są urządzane rozmaite zawody, a również biegi charytatywne, co jest nadzwyczaj pożądaną akcją, w jakiej powinno się wziąć udział jeżeli lubi się biegać. Biegać można też o każdej porze roku, jeżeli jednak ktoś nie lubi biegać po śniegu, wówczas może zainwestować w fachową bieżnię do mieszkania, lub skorzystać z siłowni, w której takie bieżnie także są dostępne.


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]