Valtra | amarantowy | e-blogi.pl
_blog amarantowy
Valtra 2015-12-11

Valtra to fińska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy ciągników rolniczych Valtra, przystosowanych do indywidualnych potrzeb każdego zainteresowanego. Valtra to synonim mocy, wysokiej jakości oraz wygody działania. Ciągnik rolniczy Valtra to gwarancja niezawodności co oznacza iż sprawdza się on w wielorakiego typu pracach, zarówno w zimie jak i w lecie bez względu na wymagania pracy. Ciągniki Valtra cieszą się szerokim przywiązaniem rozmaitych odbiorców. Każdy ciągnik rolniczy Valtra dostosowany jest specyficznie do wymogów docelowego klienta. Ciągnik Valtra ma za zadanie wypełnić zasady jego użytkownika stąd kupujący ma możliwość alternatywy precyzyjnie takiego oprzyrządowania które konieczne jest do realizacji umyślnych przez niego zadań. Wybierając ciągnik rolniczy Valtra zainteresowany ma szanse wyboru elementów oprzyrządowania opcjonalnego dostępnych w określonych rodzajach ciągników Valtra takich jak układ jazdy tyłem TwinTrac, samoczynna klimatyzacja, ksenonowe reflektory robocze, nagrzewnica stóp , terminal ISOBUS czy układ Auto-Guide 3000. ciągniki rolnicze Valtra są nieustannie przygotowane do zastosowania. Valtra zapewnia obszerną skalę ciągników Valtra do pracy w każdych okolicznościach. Każdy sztuka ciągnika rolniczego Valtra jest kreowany do zadowolenia wymogów osobistych konsumentów. aktualnie firma dysponuje w swej ofercie poniższe serie ciągników rolniczych Valtra : Seria A 50 - 103KM, Seria N 99-171 KM, Nowa Seria N 105-185 KM, Seria T 170-225 KM, Nowa Seria T 155-250 KM, Seria S 270 - 400 KM.
Ciągniki Valtra Seria A to jak najbardziej ciągniki rolnicze do zleceń pierwszoplanowych. wyróżnia ich subtelność oraz zwrotność . Dzięki swojej niedużej i zbitej budowie ciągniki rolnicze Valtra Seria A ma doskonałą zwrotność, znajdują więc zastosowanie w farmach rolniczych, hodowlanych, sadowniczych i plantacjach oraz gospodarce komunalnej a także są wykorzystywane do robót w borze. Nadprogramowym atutem ciągników Valtra jest ich prostota w użytkowaniu oraz ich naprawa. ciągniki rolnicze Valtra z serii A charakteryzuje ponadto duży prześwit osi oraz doskonały rozmieszczenie masy który zapewnia stabilność ciągnika rolniczego podczas różnorodnych prac. Ciągniki Valtra z Serii A bezkonkurencyjnie sprawdzają się również przy działalności z ładowaczem czołowym tzn działalności połączonych z załadunkiem i rozładunkiem między innymi plonów rolnych, surowców luźnych, platform, kiszonki, czy nawozu naturalnego a także prac transportowych. Ciągniki Valtra z serii A wyposażone są w napęd trzycylindrowy. Valtra oferuje trzy różne modele ciągników w serii A: Kompaktowy, Sadowniczy oraz HiTech.
ciągniki rolnicze Valtra z serii N należą do grupy ciągników typowej rozmiaru . Są one bardzo wydajne a poza tym są wszechstronne ponieważ idealnie spełniać się w każdych warunkach atmosferycznych. Ze względu na swoją wszechstronność ciągniki Valtra z serii N znajdują użytek nie tylko w farmach rolnych ale również w gospodarce komunalnej czy w leśnictwie. ciągniki rolnicze Valtra z serii N kryją w sobie moc i doskonałą manewrowość. W ciągnikach rolniczych Valtra seria N występuje alternatywnie układ jazdy tyłem TwinTrac, który znacznie przyczynia się na wygodę pracy operatora. Ciągniki Valtra z serii N dostępne są w czterech różnorodnych wariantach: Versu, Direct, HiTech 5 i HiTech.
ciągniki rolnicze Valtra z Nowej Serii N zostały wyposażone w najpotężniejszy silnik w tej rodzaju ciągników Valtra. Pomimo to kierując ten ciągnik rolniczy kieruje się go jak nieduży ciągnik rolniczy ponieważ jest on istotnie zwrotny, jego promień zwrotu wynosi jedynie 4,5 metra co umożliwia| bardzo starannie prowadzenie ciągnikiem. Wysokoprężne napędy AGCO Power w które zostały zaopatrzone ciągniki rolnicze Valtra nie tylko spełniają wymogi standardu wydzielanie spalin ale ponadto są oszczędne ponieważ pobór paliwa jest zmniejszone co znacznie zmniejsza koszty obsługi.
Ciągniki rolnicze Valtra z Serii T to doskonała moc uciągu połączona z luksusem podróży. Ciągnik rolniczy ten uważany jest za wytrzymałą urządzenie dzięki bezawaryjnemu silnikowi AGCO Power we wszystkich seriach. Ciągnik Valtra z Serii T doskonale sprawuje się zarówno przy robotach polowych jak i przy pracy w niełatwych warunkach dzięki jednakowemu rozłożeniu masy. Ciągniki rolnicze Valtra z serii T dostępne są w trzech różnych modelach: Versu, Direct i HiTech.
ciągniki rolnicze Valtra z serii S to wszechmocne ciągniki rolnicze realizujące największe żądania odbiorcy. Ciągniki Valtra z tej serii zaopatrzone zostały w bezstopniową przekładnie AVT, dzięki której zużycie paliwa zostało zracjonalizować. efektywność robót w ciągnikach Valtra zostaje utrzymana dzięki obszernej kabinie z czteropunktowym zawieszeniem pneumatycznym , które zapewnia komfort pracy użytkownik ciągnika Valtra przez pełny dzień pracy.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]