Valtra - Wszechstronność wymaga wydajności | amarantowy | e-blogi.pl
_blog amarantowy
Valtra - Wszechstronność wymaga wydajności 2015-11-24

Valtra Seria N 124-163 KM

Valtra w Serii N oferuje najlepsze osiągi oraz bogatą specyfikację jako optymalny i funkcjonalny pakiet. Nasze ciągniki reprezentują skandynawskie praktyczne podejście do życia w swojej najlepszej postaci. Wręcz zachęcają do korzystania z nich przez cały rok – nawet w najbardziej trudnych warunkach. Wszystkie główne podzespoły zostały zaprojektowane i wyprodukowane w naszej fabryce – w tym silnik, podwozie, skrzynia biegów, tylna oś, układ hydrauliczny i kabina. Przez wszechstronność rozumiemy, że ten sam ciągnik może wykonywać różnorodne zadania w zróżnicowanych warunkach. Właśnie dlatego ciągniki Valtra są tak popularne wśród firm wykonujących usługi w rolnictwie, drogownictwie, leśnictwie i pracach komunalnych.

NAJMOCNIEJSZY CIĄGNIK Z SILNIKIEM CZTEROCYLINDROWYM
Wraz z serią Valtra N na rynek trafił ciągnik wyposażony w czterocylindrowy silnik, silniejszy i wydajniejszy niż innych marek. Tradycyjnie czterocylindrowe ciągniki Valtra zawsze potrafiły wykonać pracę, którą zwyczajowo realizowały ciągniki sześciocylindrowe. Teraz te możliwości zostały podniesione na zupełnie nowy poziom. Niewielki a jednocześnie potężny swoją mocą ciągnik zwiększa wydajność i ma jeszcze szerszy wachlarz zastosowań.
Towarzyszy temu niezrównana ekonomika zużycia paliwa. Seria N zawdzięcza to zastosowanej w silniku technologii SCR. Technologia ta spełnia wymogi najnowszych norm emisji spalin (3B).
Nowa Valtra Serii N to ciągniki zaprojektowane z myślą o szerokim zastosowaniu na całym świecie. Zwarta konstrukcja, czterocylindrowy silnik oraz zakres mocy aż do 171 KM tworzą razem idealne rozwiązanie – doskonałe narzędzie do szerokiej gamy zastosowań, zarówno w produkcji roślinnej jak i zwierzęcej. Ponadto doskonale sprawdza się w pracach w gospodarce komunalnej jak i w leśnictwie – zgodnie z filozofią Valtry.
Trzecia generacja ciągników Valtra Seria N wprowadza szereg nowych rozwiązań, przy czym dotychczasowe główne i istotne funkcje zostają dodatkowo rozbudowane. Najpotężniejszy model Valtra N163 z serii N podnosi ciągnik z silnikiem czterocylindrowym do nowej klasy mocy.

PROJEKTOWANIE PRZEMYSŁOWE – OTO DZIEDZINA, W KTÓREJ NASI INŻYNIEROWIE SĄ NIEZRÓWNANI. NAJLEPSI NA ŚWIECIE.
Nowa stylizacja modeli Valtra N113-N163 to nie tylko lepszy wygląd. To przede wszystkim funkcjonalność. Nowa maska silnika została zamontowana na całkowicie przekonstruowanym przodzie ciągnika. Rozstaw kół został wydłużony o 100 mm, co korzystnie wpływa na zakres zastosowań, a jednocześnie umożliwiło wkomponowanie najnowszego układu SCR. Pomimo większego rozstawu osi udało się zachować zwrotność ciągnika kompaktowego. Dzięki zastosowaniu nowego typu ramy oraz mocowania ładowacza czołowego, ciągniki nowej serii N są jeszcze bardziej zwinne niż starsze modele.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]